Kaymakam Güneş’ten Üniversitelilere “Hoş Geldiniz” Mesajı

Kaymakam Güneş’ten Üniversitelilere “Hoş Geldiniz” Mesajı
Yayınlama: 26.08.2022
23
A+
A-

Eflani Kaymakamı Büşra Güneş, 2022-2023 Eğitim Öğretim döneminde Eflani ilçesindeki Karabük Üniversitesi Meslek Yüksek Okulunu tercih eden öğrencileri için “Hoş Geldiniz” mesajı yayımladı.

Kaymakam Güneş, öğrencilere her konuda destek vereceklerini, imkanlar çerçevesinde eğitimlerine yardımcı olacak proje ve etkinliklerde yanlarında olacağını ifade ederek, mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Kıymetli öğrencilerimiz,İlçemize hoş geldiniz. Üniversite öğrenimi dolayısıyla Eflani Meslek Yüksek Okulu’nu tercih ederek gelen öğrenciler her şeyden önce bizlere ailelerinin emaneti durumundadırlar.

Bu bağlamda, Kaymakamlık olarak öğrenci kardeşlerimizin şirin ilçemizde huzur içerisinde eğitim görmeleri için daha önce olduğu gibi bundan sonrada üzerimize düşen her konuda gerekli desteği vereceğimizi ve imkânlarımız çerçevesinde eğitimlerine yardımcı olacak proje ve etkinliklerinde yanlarında olacağımızı bilmelerini istiyorum.

Öğrenci kardeşlerimize halkımızın da tüm misafirperverliği ve güler yüzüyle gereken ilgi ve alakayı göstereceğine inanıyor, ilçemizde bulundukları zaman zarfında sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde yaşamalarını ve eğitim hayatları boyunca başarılı olmalarını temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle yarınların teminatı olan ve ülkemizi güçlü bir şekilde geleceğe taşıyacağına inandığımız tüm öğrenci kardeşlerimize İlçemize hoş geldiniz diyor sevgi ve hürmetle selamlıyorum.”

Kaynak: Karabük Postası

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.