“Influencer Fest” İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde 28 Kasım’da Başlayacak

<strong>“Influencer Fest” İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde 28 Kasım’da Başlayacak</strong>
REKLAM ALANI
25.11.2022
12
A+
A-

İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü tarafından organize edilen Türkiye’nin üniversite temelli ilk Infleuncer festivali “Influencer Fest” 28 Kasım’da başlıyor.

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen etkinlik üniversitenin Sütlüce Yerleşkesi’nde, 2 Aralık’a dek sürecek.

Gift Mundo sponsorluğunda hazırlanan festival, İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Yerleşkesi’nde 28 Kasım-29 Kasım tarihlerinde B105 Konferans Salonu, 30 Kasım-2 Aralık tarihlerinde ise Büyük Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Her gün 13.00-14.00 arasında yapılacak olan Influencer Fest’te, 28 Kasım Pazartesi günü Yeşim Mutlu ve Jülide Kır, 29 Kasım Salı günü Merve İpek Öztürk ve Orçun Kürüm, 30 Kasım Çarşamba günü Gastronominin Pavarottisi olarak nitelendirilen Chef Onur Kutluca ve Duygu Geziyor, 1 Aralık Perşembe günü Özgür Özyurt ve Batuhan Dönertaş, 2 Aralık Cuma günü ise Ümit Temurçin ve Opr. Dr. Bora Özel gibi 10 Influencer yer alacak.

Spor, sağlık, anne-çocuk, mutfak, yemek, gezi, oyun, teknoloji, yaşam tarzı, moda, kişisel bakım ve güzellik gibi konularının konuşulacağı etkinlikte 6 adet Workshop, 4 adet de söyleşi gerçekleşecek.

5 gün boyunca etkinliğe katılan katılımcılara ise bir dijital katılım belgesi verilecek.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.