PAÜ ile Gülümse

PAÜ ile Gülümse
Yayınlama: 22.04.2024
A+
A-

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan tarafından “PAÜ ile Gülümse” festivali için Samandağ’a uğurlanan proje ekibi, festivalin açılışı için Samandağ Kaymakamı Sn. Emre Dündar ve ilçe protokolü ile bir araya geldi. Rektörün ve #Pamukkale Üniversitesi öğrencilerinin selamlarını ileten Dr. Öğr. Üyesi Kahan Onur Arslan, ilçe protokolünü festival hakkında bilgilendirdi.
Festivalin açılışı Samandağ Kaymakamı Sn. Emre Dündar ve ilçe protokolü tarafından gerçekleştirildi. Açılışta konuşan Samandağ Kaymakamı Sn. Emre Dündar: “PAÜ Rektörü Sn. Ahmet Kutluhan’a ve hocalarımıza böyle bir organizasyon tertipledikleri için çok teşekkür ediyorum. PAÜ’nün güzide öğrencilerinin buraya gelmeleri bizim için büyük önem taşıyor. Türkiye’nin en güzel ilçelerinden Samandağ’a gelip farklı kostümlerle kardeşleriyle birlikte burada benliklerinden sıyrılarak; oynamaları, ilgilenmeleri, bizim için çok büyük bir şans ve çok önem taşıyor. İleride inşallah, öğrenci arkadaşlarımız görevleri vesilesiyle böyle stantları ziyaret eder ve bir tarihte gelip, burada bu etkinlikleri yaptık diyerek kendinizle gurur duyarsınız.” dedi.
Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan’a teşekkürlerini yenileyerek selamlarını ileten Samandağ Kaymakamı Sn. Emre Dündar, #PAÜ ile el ele verdiğini göstermek için, Rektörün el baskısı üzerine el baskısını yaptı. 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.