ZİRVEYE GİDEN YOLDA KARİYER BULUŞMALARI

ZİRVEYE GİDEN YOLDA KARİYER BULUŞMALARI
Yayınlama: 10.05.2024
A+
A-

“Zirveye Giden Yolda Kariyer Buluşmaları” programı kapsamında CÜ Enerji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ertan Buyruk, Elektrik Elektronik Mühendisi Tuğrul Çetiner ve Kimyager Rahmi Canpolat, öğrencilerle buluştu.

Millî Eğitim Müdürlüğü’nce üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerin bölüm\meslek tercihlerine rehberlik etmek amacıyla hazırlanan; “Zirveye Giden Yolda Kariyer Buluşmaları” programı devam ediyor. Program kapsamında CÜ Enerji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ertan Buyruk, Elektrik Elektronik Mühendisi Tuğrul Çetiner ve Kimyager Rahmi Canpolat, öğrencilerle buluştu. Sivas Bilim ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilen programa Millî Eğitim Müdürü Necati Yener de katıldı.

Programda öğrencilere mühendislik mesleği ile ilgili bilgiler verildi. Millî Eğitim Müdürü Necati Yener, öğrencilere ilgi alanlarına ve yeteneklerine göre isabetli seçimler yapmalarına destek olmak amacıyla yürütülen programın ilk etkinliğinin hukuk alanında gerçekleştirildiğini hatırlattı. Yener, bugün gerçekleştirilen programda ise öğrencilerin mühendislik alanı ile ilgili tüm detayları öğrenme imkanı bulduğunu belirtti. Yener, öğrencilere önemli bilgiler aktaran CÜ Enerji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ertan Buyruk, Elektrik Elektronik Mühendisi Tuğrul Çetiner ve Kimyager Rahmi Canpolat’a teşekkür ederek plaket takdim etti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.